Dobrý den přátelé,

letos, stejně jako loni,proběhne tábor v areálu "Haluzická hájenka"(http://www.ddmzdanice.cz/index.php/hajenka). Jde o areál který patří obci Ždánice, provozuje jej DDM Ždánice, což je obecní příspěvková organizace. Po loňské zkušenosti jsme přesvědčeni, že v tomto krásném prostředí a udržovaném areálu, nás opět čeká dlouhodobá stabilita - věříme, že zde vydržíme další řádku let.

Pro letošní rok, a nejspíš i ty další, jsme domluvili prodloužení tábora na klasických 14 dnů, máme za to, že do budoucna již tento termín a dobu trvání měnit nebudeme. Pro letošní rok bude tedy tábor od 14.7. do 27.7. 2018 Snad pro Vás nebude problém, že i díky prodloužení tábora jsme o něco dražší. Bohužel ceny rostou jak v dopravě, tak stravě a ubytování, takže i když jsme do značné míry potlačili investice do vybavení, tak zdražit sme museli.

Stejně jako loni i letos můžeme tedy přijmout jen 80 dětí. Jakékoliv zvýšení kapacity zamítla Krajská hygienická stanice. Letos tedy nebude možné ani těch 8 dětí navíc, co jsme loni vybojovali.

Jsme tedy nuceni přijmout prvních 80 dětí, které se jednak přihlásí a také zaplatí alespoň zálohu 2.600,- Kč. Celková cena za letošní tábor je 5.200,- Kč

Tým vedoucích zůstává velmi podobný jako každý rok. Hlavní vedoucí bude Roman Vilímek, program má na starosti Markéta Randová, zdravotník pro letošek je Michal Fido Vodička. U oddílů bude Mirka Urbánková, Anita Weidenhoferová, Aneta Benešová, Gábina Němečková, Marta Gimunová, Pavel Randa a další

Věříme tedy, že nám zůstanete věrni :-)

Shrnutí na závěr:

Místo tábora: Hájenka Haluzice

Termín tábora: 14.7. - 27.7.2018

Cena tábora: 5.200,-Kč

Kapacita tábora: 80 dětí

Tak neváhejte a přihlaste se dokud je místo! :-)

brno-img   slatina-img   jmk-img
Činnost o.s. Templák je podporována
Statutárním městem Brno
městskou částí Slatina
Jihomoravským krajem