Dobrý den přátelé,

letos, stejně jako loni,proběhne tábor v areálu "Haluzická hájenka"(http://www.ddmzdanice.cz/index.php/hajenka). Jde o areál který patří obci Ždánice, provozuje jej DDM Ždánice, což je obecní příspěvková organizace. Po minulých zkušenostech jsme přesvědčeni, že v tomto krásném prostředí a udržovaném areálu, nás opět čeká dlouhodobá stabilita - věříme, že zde vydržíme další řádku let.

Termín letošního táboraje 13.7. do 26.7. 2019 (odjezd bude v sobotu ráno kolem 9.00 a návrat v pátek až kolem 16.30) Snad pro Vás nebude problém, že i díky prodloužení tábora jsme o něco dražší. Bohužel ceny rostou jak v dopravě, tak stravě a ubytování, takže i když jsme do značné míry potlačili investice do vybavení, tak zdražit jsme museli.

Stejně jako loni i letos můžeme tedy přijmout jen 80 dětí. Jakékoliv zvýšení kapacity zamítla Krajská hygienická stanice.

Jsme tedy nuceni přijmout prvních 80 dětí, které se jednak přihlásí a také zaplatí alespoň zálohu 3.000,- Kč. Celková cena za letošní tábor je 5.300,- Kč

Tým vedoucích zůstává velmi podobný jako každý rok. Hlavní vedoucí bude Roman Vilímek, program má na starosti Jirka Vlček (po letech znovu bude motivací celotáborové hry příběh Harryho Pottera), zdravotník pro letošek je Michal Fido Vodička. U oddílů bude Mirka Urbánková, Anita Weidenhoferová, Aneta Benešová, Gábina Němečková, Marta Gimunová, Honza Farka, Luděk Břečka, Pavel Randa a další

Věříme tedy, že nám zůstanete věrni :-)

Shrnutí na závěr:

Místo tábora: Hájenka Haluzice

Termín tábora: 13.7. - 26.7.2019

Cena tábora: 5.300,-Kč

Kapacita tábora: 80 dětí

Tak neváhejte a přihlaste se dokud je místo! :-)

brno-img   slatina-img   jmk-img
Činnost o.s. Templák je podporována
Statutárním městem Brno
městskou částí Slatina
Jihomoravským krajem